Filozofia Embryolisse

PONAD 60 LAT DOŚWIADCZENIA W DERMOKOSMETYCE

Historia Embryolisse rozpoczęła się w 1950 roku, kiedy to dermatolog ze szpitala w Paryżu wyspecjalizowany w dziedzinie patologii skóry, stworzył legendarny krem Lait-Creme Concentré, który dzisiaj sprzedaje się na całym świecie w wybranych miejscach.

Od początku wierni swojej filozofii, polegającej na spełnianiu potrzeb skóry, którą realizują utrzymując wysokie standardy w dziedzinie efektywności i przyswajalności wykorzystywanych składników, Laboratorium Embryolisse stworzyło przez lata badań rzetelną ekspertyzę dermokosmetyczną, opracowując całą gamę produktów, które spełniają wymagania pielęgnacji twarzy i ciała, pozostawiając skórę zdrową i piękną.

Przekazywane z matek na córki, polecane przez dermatologów, uwielbiane przez paryżanki, doceniane przez wielu miłośników piękna, będące sekretem urody światowej sławy wizażystów, produkty Embryolisse gwarantują widoczne rezultaty.

Embryolisse jest godną zaufania i sprawdzoną marką idealną da kobiet ufających profesjonalistom, lubiących niszowe oraz prestiżowe produkty, wybierających świadomie program pielęgnacji dla swojej skóry.

Dermokosmetyki Embryolisse są bardzo efektywne dzięki stosowaniu silnie skoncentrowanych składników aktywnych pochodzenia naturalnego oraz umieszczaniu ich w formule odpowiedniej nawet dla najwrażliwszej skóry.

EFEKTYWNOŚĆ

Dermokosmetyki Embryolisse cechuje staranny dobór składników aktywnych o udowodnionym działaniu oraz długą tradycją wykorzystywania ich w medycynie i kosmetologii (np. masło karité, wosk pszczeli, aloes, soja) oraz połączenie ich z aktywnymi składnikami dermatologicznymi, takimi jak kwas hialuronowy czy kolagen.

SIŁA NATURY

Podstawą produktów Embryolisse są składniki aktywne pochodzenia roślinnego produkowane z kwiatów oraz owoców.

HIPOALERGICZNA KOMPOZYCJA

Wszystkie produkty Embryolisse opracowane są zgodnie ze ścisłymi normami, będącymi rezultatem intensywnej pracy specjalistów. Tworzone przez farmaceutów i testowane przez dermatologów zawierają odpowiednią ilość składników aktywnych w idealnych proporcjach oraz są odpowiednie dla nawet najbardziej wrażliwej skóry.

Właściwości dermokosmetyków docenili Ci, którzy tkwią w świecie urody od podszewki.

Warto przekonać się na własnej skórze!!!